GrapesJs Editor - Page builder (1.0.0-rc5) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: List
nn: Liste

en: Link
nn: Lenke

en: Image
nn: Bilete

en: Save
nn: Lagre
