GrapesJs Editor - Page builder (1.0.0-rc2) - en to ru translation catalogue (25 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Type
ru: Тип

en: List
ru: Список

en: Tag
ru: Тег

en: Image
ru: Изображение

en: Save
ru: Сохранить

en: Section
ru: Раздел

en: Layout
ru: Макет

en: Heading
ru: Заголовок

en: Basic
ru: Основное

en: Loading...
ru: Загрузка...

en: Storage
ru: Хранилище

en: Unordered
ru: Неупорядоченный

en: Ordered
ru: Упорядоченный

en: Paragraph
ru: Параграф

en: About
ru: Информация

en: Field not found
ru: Поле не найдено

en: List item
ru: Элемент списка

en: Heading 1
ru: Заголовок 1

en: Heading 2
ru: Заголовок 2

en: Heading 3
ru: Заголовок 3

en: Heading 4
ru: Заголовок 4

en: Heading 5
ru: Заголовок 5

en: Heading 6
ru: Заголовок 6

en: Drupal Block
ru: Блок Drupal
