GrapesJs Editor - Page builder (1.0.0-rc5) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Type
ta: வகை

en: List
ta: பட்டியல்

en: Tag
ta: ஒட்டு

en: Link
ta: சுட்டி

en: Image
ta: படம்

en: Save
ta: சேமி

en: Heading
ta: தலைப்பு

en: Basic
ta: அடிப்படை

en: Map
ta: வரைபடம்

en: Loading...
ta: ஏற்றுகிறது ...

en: About
ta: பற்றி
