GrapesJs Editor - Page builder (1.0.0-rc5) - en to uk translation catalogue (26 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Type
uk: Тип

en: List
uk: Список

en: Tag
uk: Теґ

en: Link
uk: Посилання

en: Image
uk: Зображення

en: Save
uk: Зберегти

en: Section
uk: Розділ

en: Layout
uk: Макет

en: Heading
uk: Заголовок

en: Basic
uk: Основні

en: Map
uk: Мапа

en: Video
uk: Відео

en: Asset
uk: Активи

en: Loading...
uk: Завантаження...

en: Storage
uk: Сховище

en: Unordered
uk: Невпорядкований

en: Ordered
uk: Впорядкований

en: Paragraph
uk: Абзац

en: About
uk: Про модуль

en: Field not found
uk: Поле не знайдено

en: List item
uk: Елемент списку

en: Heading 1
uk: Заголовок 1

en: Heading 2
uk: Заголовок 2

en: Heading 3
uk: Заголовок 3

en: Heading 4
uk: Заголовок 4
