Charts external resources (1.0.0) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Remove
tr: Kaldır

en: Label
tr: Etiket

en: Save
tr: Kaydet

en: Area
tr: Bölge

en: This field is required.
tr: Bu alan zorunludur.

en: Month
tr: Ay

en: Method
tr: Yöntem

en: in
tr: içinde

en: is
tr: =

en: Column
tr: Sütun

en: Endpoint
tr: Uç nokta

en: Chart settings
tr: Grafik ayarları
