Charts external resources (1.0.1) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Remove
ca: Elimina

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Area
ca: Àrea

en: This field is required.
ca: Aquest camp és obligatori.

en: Month
ca: Mes

en: Method
ca: Mètode

en: in
ca: a

en: Charts
ca: Gràfiques

en: is
ca: és

en: Column
ca: Columna

en: Responses
ca: Respostes

en: Resource
ca: Recurs
