Charts external resources (1.0.4) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Remove
mn: Устгах

en: Save
mn: Хадгалах

en: This field is required.
mn: Энэ талбар шаардлагатай.

en: Month
mn: Сар

en: is
mn: бол
