Graph API (2.0.0-alpha1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Development
af: Ontwikkeling

en: Description
af: Beskrywing

en: Options
af: Opsies

en: Global settings
af: Globale-instellings

en: Configuration
af: Konfigurasie
