Graph API (2.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Development
ar: التطوير

en: Description
ar: الوصف

en: Format
ar: التنسيق

en: Modules
ar: الوحدات

en: ID
ar: المعرف ID

en: Options
ar: الخيارات

en: Global settings
ar: إعدادات عامة

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Background color
ar: لون الخلفية

en: Form
ar: النموذج

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات

en: Module dependencies
ar: متطلبات الوحدة
