Graph API (2.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Development
az: Develop

en: Description
az: İzahat

en: Modules
az: Modullar

en: ID
az: İD

en: Options
az: Seçimlər

en: Global settings
az: Qlobal parametrlər

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Background color
az: Arxa rəng

en: Form
az: Forma

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir

en: Module dependencies
az: Modulun asılılıqları
