Graph API (2.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Development
be: Распрацоўка

en: Description
be: Апісанне

en: Format
be: Фармат

en: Modules
be: Модулі

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Options
be: Налады

en: Global settings
be: Усеагульныя налады

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Configuration
be: Налады

en: Background color
be: Колер фона

en: Form
be: Форма

en: Machine name
be: Машынная назва

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне

en: Module dependencies
be: Залежнасці модулей
