Graph API (2.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Development
cs: Vývoj

en: Description
cs: Popis

en: Format
cs: Formát

en: Modules
cs: Moduly

en: Options
cs: Možnosti

en: Global settings
cs: Globální nastavení

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Background color
cs: Barva pozadí

en: Form
cs: Formulář

en: Machine name
cs: Strojový název

en: About
cs: Popis

en: Uses
cs: Použití

en: Module dependencies
cs: Závislosti modulů
