Graph API (2.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: Description
el: Περιγραφή

en: Format
el: Μορφή

en: Modules
el: Μονάδες

en: Options
el: Επιλογές

en: Global settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Background color
el: Χρώμα παρασκηνίου

en: Form
el: Φόρμα

en: Save defaults
el: Αποθήκευση προεπιλογών

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις

en: Module dependencies
el: Εξαρτήσεις μονάδων
