Graph API (2.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Description
eo: Priskribo

en: Modules
eo: Moduloj

en: ID
eo: Identigilo

en: Global settings
eo: Globalaj agordoj

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Module dependencies
eo: Dependecoj de moduloj
