Graph API (2.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (18 entries)

en: Operations
es: Operaciones

en: Development
es: Desarrollo

en: Description
es: Descripción

en: Format
es: Formato

en: Modules
es: Módulos

en: Options
es: Opciones

en: Global settings
es: Opciones globales

en: Width
es: Ancho

en: Height
es: Alto

en: Configuration
es: Configuración

en: Background color
es: Color de fondo

en: Engine
es: Motor

en: Form
es: Formulario

en: Save defaults
es: Guardar valores por defecto

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: About
es: Acerca de

en: Uses
es: Usos

en: Module dependencies
es: Dependencias de módulo
