Graph API (2.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Description
gl: Descrición

en: Format
gl: Formato

en: Modules
gl: Módulos

en: Options
gl: Opcións

en: Global settings
gl: Configuración global

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Configuration
gl: Configuración

en: Background color
gl: Cor de fondo

en: Form
gl: Formulario

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: About
gl: Información

en: Uses
gl: Usos

en: Module dependencies
gl: Dependencias do módulo
