Graph API (2.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Development
gu: વિકાસ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Background color
gu: પૃષ્ઠભૂમિ રંગ

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો
