Graph API (2.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Development
he: פיתוח

en: Description
he: תיאור

en: Format
he: פורמט

en: Modules
he: רכיבים

en: Options
he: אפשרויות

en: Global settings
he: הגדרות כלליות

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Configuration
he: הגדרות

en: Background color
he: צבע רקע

en: Form
he: טופס

en: Save defaults
he: שמור ברירות מחדל

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים

en: Graph type
he: סוג גרף

en: Module dependencies
he: תלויות מודולים
