Graph API (2.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (22 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Description
hu: Leírás

en: Format
hu: Formátum

en: Modules
hu: Modulok

en: ID
hu: Azonosító

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Global settings
hu: Általános beállítások

en: Demo
hu: Tesztelés

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Background color
hu: Háttérszín

en: Form
hu: Űrlap

en: Save defaults
hu: Alapértelmezések mentése

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: About
hu: Leírás

en: Description.
hu: Leírás.

en: Uses
hu: Használat

en: Module dependencies
hu: Modulfüggőségek.

en: Routing
hu: Útválasztás

en: -none-
hu: -nincs-
