Graph API (2.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: Operations
id: Operasi

en: Development
id: Pengembangan

en: Description
id: Deskripsi

en: Modules
id: Modul

en: Options
id: Opsi

en: Global settings
id: Pengaturan global

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Background color
id: Warna latar belakang

en: Engine
id: Mesin

en: Form
id: Formulir

en: Machine name
id: Nama mesin

en: About
id: Tentang

en: Uses
id: Penggunaan

en: Module dependencies
id: Dependensi modul
