Graph API (2.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Development
ja: 開発

en: Description
ja: 説明

en: Format
ja: フォーマット

en: Modules
ja: モジュール

en: Options
ja: オプション

en: Global settings
ja: 共通の設定

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Background color
ja: 背景色

en: Form
ja: フォーム

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: About
ja: アバウト

en: Uses
ja: 機能

en: Module dependencies
ja: モジュールの依存関係

en: -none-
ja: -  無  -
