Graph API (2.0.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Operations
kk: Операциялар

en: Development
kk: Дамыту

en: Description
kk: Сипаттама

en: Modules
kk: Модульдер

en: Global settings
kk: Жалпы теңшелімдер

en: Background color
kk: Фон түсі
