Graph API (2.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Modules
km: ម៉ូឌុល

en: Options
km: ជម្រើស

en: Global settings
km: ការ​កំណត់​សកល

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Background color
km: ពណ៌​ផ្ទៃ​ខាង​ក្រោយ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: About
km: អំពី

en: Uses
km: ប្រើ
