Graph API (2.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Format
lt: Formatas

en: Modules
lt: Moduliai

en: Options
lt: Nustatymai

en: Global settings
lt: Bendros nuostatos

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Form
lt: Forma

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja

en: Module dependencies
lt: Modulio priklausomybės
