Graph API (2.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Development
lv: Izstrāde

en: Description
lv: Apraksts

en: Format
lv: Formāts

en: Modules
lv: Moduļi

en: Options
lv: Iespējas

en: Global settings
lv: Kopējie iestatījumi

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Form
lv: Forma

en: Graph
lv: Grafiks

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: About
lv: Par

en: Uses
lv: Lieto
