Graph API (2.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Development
mn: Хөгжүүлэлт

en: Description
mn: Тайлбар

en: Format
mn: Бүтэц

en: Modules
mn: Модиулууд

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Global settings
mn: Ерөнхий тохиргоо

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Background color
mn: Суурь өнгө

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
