Graph API (2.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Operations
mr: कृती

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Format
mr: रचना

en: ID
mr: आय डी

en: Options
mr: विकल्प

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची

en: Configuration
mr: संरूपण

en: Module dependencies
mr: मोड्यूलच्या आवश्यकता
