Graph API (2.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Description
nl: Beschrijving

en: Format
nl: Opmaak

en: Options
nl: Opties

en: Global settings
nl: Algemene instellingen

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Background color
nl: Achtergrondkleur

en: Engine
nl: Machine

en: Form
nl: Formulier

en: Save defaults
nl: Standaardwaarden opslaan

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: About
nl: Over

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Module dependencies
nl: Module afhankelijkheden

en: -none-
nl: -geen-
