Graph API (2.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Development
nn: Utvikling

en: Description
nn: Beskriving

en: Modules
nn: Modular

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
