Graph API (2.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Development
oc: Desvolopament

en: Description
oc: Descripcion

en: Modules
oc: Moduls

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Options
oc: Opcions

en: Global settings
oc: Paramètres globals

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Background color
oc: Color de rèireplan

en: Form
oc: Formulari

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: About
oc: A prepaus

en: Uses
oc: Usatges
