Graph API (2.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Description
pl: Opis

en: Modules
pl: Moduły

en: Options
pl: Opcje

en: Global settings
pl: Ustawienia globalne

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Background color
pl: Kolor tła

en: Engine
pl: Silnik

en: Visualization
pl: Wizualizacja

en: Form
pl: Formularz

en: Save defaults
pl: Zapisz domyślne ustawienia

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: About
pl: O stronie

en: Uses
pl: Używa

en: Module dependencies
pl: Zależności modułu
