Graph API (2.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Operations
fa: عمل ها

en: Development
fa: توسعه

en: Description
fa: شرح

en: Format
fa: قالب‌بندی

en: Modules
fa: ماژول‌ها

en: ID
fa: هویت

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Global settings
fa: تنظیمات سراسری

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Background color
fa: رنگ پس‌زمینه

en: Form
fa: ورقه

en: Machine name
fa: نام دستگاه

en: About
fa: درباره

en: Uses
fa: استفاده‌ها

en: Module dependencies
fa: وابستگی‌های ماژول
