Graph API (2.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Description
ro: Descriere

en: Modules
ro: Module

en: Options
ro: Opțiuni

en: Global settings
ro: Setări generale

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Configuration
ro: Configurație

en: Background color
ro: Culoare fundal

en: Form
ro: Formular

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: About
ro: Despre

en: Uses
ro: Folosește

en: Module dependencies
ro: Dependențe modul
