Graph API (2.0.0-alpha1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Development
si: සංවර්ධනය

en: Description
si: විස්තරය

en: Modules
si: මොඩියුල

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම
