Graph API (2.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Development
sk: Vývoj

en: Description
sk: Popis

en: Format
sk: Formát

en: Modules
sk: Moduly

en: Options
sk: Nastavenia

en: Global settings
sk: Globálne nastavenia

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Background color
sk: Farba pozadia

en: Form
sk: Formulár

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: About
sk: Informácie o

en: Uses
sk: Používa

en: Module dependencies
sk: Závislosti modulu
