Graph API (2.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Operations
sl: Operacije

en: Development
sl: Razvoj

en: Description
sl: Opis

en: Format
sl: Oblika

en: Modules
sl: Moduli

en: Options
sl: Možnosti

en: Global settings
sl: Globalne nastavitve

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja
