Graph API (2.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Development
tr: Geliştirme

en: Description
tr: Açıklama

en: Format
tr: Biçim

en: Modules
tr: Modüller

en: Options
tr: Seçenekler

en: Global settings
tr: Genel ayarlar

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Background color
tr: Arkaplan rengi

en: Machine name
tr: Makine adı

en: About
tr: Hakkında

en: Uses
tr: Kullanım

en: Module dependencies
tr: Modül bağımlılıkları
