Graph API (2.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Development
ug: پروگرامما تۈزۈش

en: Description
ug: بايانى

en: Modules
ug: مودۇللار

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Global settings
ug: ئومۇمى تەڭشەش

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Configuration
ug: لايىھە

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش
