Graph API (2.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (23 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Development
uk: Розробка

en: Description
uk: Опис

en: Format
uk: Формат

en: Modules
uk: Модулі

en: Options
uk: Опції

en: Global settings
uk: Глобальні налаштування

en: Demo
uk: Демо

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Background color
uk: Колір тла

en: Engine
uk: Рушій

en: Visualization
uk: Візуалізація

en: Form
uk: Форма

en: Save defaults
uk: Зберегти базово

en: modules page
uk: сторінка модулів

en: Graph
uk: Графік

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: About
uk: Про модуль

en: Uses
uk: Використання

en: Module dependencies
uk: Залежності модуля

en: Routing
uk: Маршрутизація
