Graph API (2.0.0-alpha3) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Development
hr: Razvoj

en: Description
hr: Opis

en: Format
hr: Oblik

en: Modules
hr: Moduli

en: Options
hr: Opcije

en: Global settings
hr: Opće postavke

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Configuration
hr: Postavke

en: Background color
hr: Boja pozadine

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba
