Graph API (2.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Development
ne: विकास

en: Description
ne: विवरण

en: Modules
ne: मोड्यूलहरू

en: ID
ne: परिचय

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: About
ne: बारेमा

en: Module dependencies
ne: मोड्युलको आश्रित
