Graph API (2.0.0-alpha3) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Development
sv: Utveckling

en: Description
sv: Beskrivning

en: Modules
sv: Moduler

en: Options
sv: Alternativ

en: Global settings
sv: Globala inställningar

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Background color
sv: Bakgrundsfärg

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: About
sv: Om

en: Uses
sv: Använder

en: Module dependencies
sv: Modulberoenden

en: Routing
sv: Rutt
