GraphQL (8.x-3.0-alpha5) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Version
hy: Տաբերակ

en: Back
hy: Հետ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Create
hy: Ստեղծել
