GraphQL (8.x-3.0-alpha5) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Version
jv: Versi

en: Default
jv: Gawan

en: Update
jv: Dianyari

en: Create
jv: Gawé

en: About
jv: Ngenani
