GraphQL (8.x-3.0-alpha6) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Version
af: Weergawe

en: Back
af: Terug

en: Default
af: Verstek

en: Update
af: Dateer op

en: Create
af: Skep
