GraphQL (8.x-3.0-alpha6) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Version
bo: པར་གཞི

en: Back
bo: ཕྱིར་ལོག

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Create
bo: གསར་བཟོ

en: Query
bo: འདྲི་ཞིབ

en: About
bo: གསལ་བཤད
