GraphQL (8.x-3.0-alpha6) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Version
ro: Versiune

en: Back
ro: Înapoi

en: Default
ro: Implicit

en: Update
ro: Actualizare

en: Create
ro: Crează

en: Query
ro: Interogare

en: About
ro: Despre
