GraphQL (8.x-3.0-alpha7) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Version
az: Versiya

en: Import
az: İmport

en: Back
az: Geri

en: Field
az: Sahə

en: Default
az: Susmaya görə

en: Update
az: Yeniləmə

en: Create
az: Yaradıldı

en: Fields
az: Sahələr

en: Provider
az: Provayder

en: Query
az: Sorğu

en: Entity
az: Entiti

en: Alias
az: Ləqəb

en: About
az: Haqqında
