GraphQL (8.x-3.0-alpha7) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: Version
bg: Версия

en: Import
bg: Импортирай

en: Back
bg: Назад

en: Field
bg: Поле

en: Default
bg: По подразбиране

en: Update
bg: Промени

en: Create
bg: Създаване

en: Alias
bg: Псевдоним
