GraphQL (8.x-3.0-alpha7) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Version
bn: সংস্করণ

en: Import
bn: আমদানী

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Update
bn: আপডেট

en: Fields
bn: ফিল্ড

en: About
bn: সম্পর্কে
